• Вход
 • Cкільки пити води

  Наше тіло приблизно на 65% складається з води.З неї складається майже все, що ми п"емо и їмо.У молоці води 87%, у томатах 95%, у хлібі 35%. Перший симптоми недоліку рідини в організмі-постійне відчуття втоми!! Коли вміст води в організмі знижуеться на 5% пульс стає частішим й підвищуеться температура тіла.

  Іноді можна почути,що мовляв мені не потрібно пити багато води чаю або кави. Однак це помилка,тому що ті напоі та навіть вино сприяють втрати води.За день необхідно випивати приблизно до 2 літрів води.Ще один водний міф полягае в тому,що багато хто думаеє ніби взимку рідини нужно пити меньше,ніж влітку. Однак ,той,хто так вважае шкодить своєму організму.Взимку і влітку треба випивати приблизно 1.5-2 літри рідини.Інакше вітер на вулиці й нагрітеповітря в приміщенні висушать шкіру.з"я виться втома,головний біль.

  Іще один міф,пов"язаний з водою.Існує думка,що під час тренування й одразу після нього не можна пити воду.Це не так!. Дослідження показують,що спортсмени,які не споживають рідини під час змаганнь,показують результати на 6-12% гірше,ніж їхні питущі суперники. Фахівці рекомендують після кожних інтенсивних 20 хв занятть випивати по чашці води

    Отзывов: 1
  Ваше Имя:


  Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

  Оценка: Плохо           Хорошо

  Введите код, указанный на картинке: