• Вход
 • Популярные Статьи
  Лілія біла-природній лікар-а нихто навіть не здогадувався
  Лілія Біла   Усі люблять цю чудову квітку ...»
  17.01.2016    Просмотров: 4806
  Лікуемо енурез і цистит.
  Лікуемо енурез і цистит.    Корінь алте ...»
  12.01.2016    Просмотров: 1506
  Как иметь непрерывный урожай-схемы конвейерного выращивания
  Найбільш прийнятний і доступний засіб створення ко ...»
  14.03.2016    Просмотров: 1462
  Де шукати золото, срібло, та інші мікроелементи
   Де шукати золото срібло та інші мікроелемент ...»
  17.01.2016    Просмотров: 1456
  31.03.2014    Просмотров: 1185

  Свежие новости с "цветочных полей"

  Вид:
  • На странице:
  • 45
  Хлороз листя -і способи лікування
  Хлороз-у перекладі з грецької мови означае блідно-зелений, або зеленкуватий колір -його набувае листя хворих плодових і ягідних рослин. Хвороба найчастіше виникае внаслідок порушення умов живлення, особливо так званий вапняковий залізний хлороз на карбонатних грунтах,коли сполуки заліза,необхідні для утворення хлорофілу листя, стають нерозчинними у воді і недоступними для рослин.Вони поступово засихають,знижують продуктивність і можуть загинути. Для боротьби з хлорозом листя вносьте органічні д..
  12.04.2016    Просмотров: 827
  Как иметь непрерывный урожай-схемы конвейерного выращивания
  Найбільш прийнятний і доступний засіб створення конвейера вітамінів-застосування різноманітних плівкових укритть.Вони дозволяють на 2-4 тижні прискорити одержання зелені цибулі,часнику,петрушки,селері,щавелю та інших багаторічників або з підзимних посівів.Навесні ,як тільки зійде сніг і земля почне прогріватись ,зніміть укриття,рослини підживіть сечовиною (20 грам на відро води)і поставьте вкриття з агроволокна .краще переносне-наприклад таке. Для раціонального використання споруд розробіть куль..
  14.03.2016    Просмотров: 1462
  Как правильно выбрать горшок для цветов
  Вы приобрели любимый вазон в цветочном магазине-и теперь перед вами стоит задача сохранить ,вырастить а со временем может быть даже размножить любимое растение.Для начала Вам необходимо пересадить цветок в горшок на 2 см больше Как узнать высоту горшка? Очень просто- третья часть высоты растения, как узнать диаметр горшка- две трети от высоты растения.Если Вам нужен горшок для дома-лучшим материалом для вазона цветочного-конечно же будет глина, керамика. Горшки для вазонов изготовленные из эт..
  21.02.2016    Просмотров: 805
  Пуансетия
  Пуансетия – самый популярный цветок особенно в канун Новогодних праздников и рождественских праздников .А знаете почему? Потому.что именно в эти дни она зацветает!!Из-за этого этот цветок назван вторым именем-Рождественская звезда. Верхушка данного растения и впрямь напоминает нарядную звезду! Абсолютно несложный уход за данным цветком сделал ее любимицей зимних цветов. Цветок просто не выносит холода и нормальная температура для него это комнатная 20 . Перепадов температуры она не вынесет -о..
  11.02.2016    Просмотров: 634