• Вход
 • Властивості обліпихі-вона все може!!

  При виразковій хворобі шлунка рекомендують пити  обліпихову олію   по одній чайній ложці двічи-тричі на день за півгодинки до вживання їжі.Однак водночас необхідно вживати  чверть склянки питної соди 2% розчину.Найкраще -розмішати розчин з оліею.добре взбовтати.та випити.Тоді хвороба ликується щвидше й ефективніше.Вживання обліпихової олії без соди може викликати кислу відрижку.Якщо людина добре перенесе таке лікування-то дозу можна збільшити-пити по 1 столовій ложці двічи-тричі на день.Під час ликування притримуватися дієтичного харчування!

  Геморой також можна лікувати обліпиховою оліею-зробіть з ватного тампона свічку-та намочіть її в олію.Плоди з обліпихі.сік.та настоі стимулюють функції дітородних органів у чоловіків та жінок.Тож обліпиху корисно вживати при неплідді. коли виникає ерозія шийки матки.Використовують тампоні .змочені обліпиховою олією. Міняти слід раз на добу.Курс лікування - два тижні. Якщо за цей час єрозія не заживе. то лікування продовжуете до чотирех тижнів . У разі необхідності курс лікування варто повторити через 1.5 місяця.

  ЯІгоди обліпихі та олія корисні для лікування наслідків радіаціі. а саме радіаційних опромінень. Серотонін,якого багато міститься в обліписі.-чудовий протипухлинний засіб. Обліпихова олія корисна при опіках.ерозіях.обмороженнях.

    Отзывов: 0
  Ваше Имя:


  Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

  Оценка: Плохо           Хорошо

  Введите код, указанный на картинке: