+38 068 8357018 +38 095 4086215

Добрива Agrecol


Out of stock

Добриво Agrekol для троянд 1.2 кг

Добриво для троянд та інших квітучих садових рослин являє собою гранульоване добриво, мінеральне. Пр..

120.00грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Як і навіщо використовувати добриво Agrecol

Це польське органо-мінеральне добриво у вигляді порошку. Добриво Agrecol використовують для хвойних рослин, а також інших декоративних кущів, дерев. Завдяки використанню даної підживлення, культури отримують повноцінний комплекс з усіма поживними компонентами.

Особливості удобрення Agrecol

Це гранульоване добриво вважається професійним, підживлення такого роду підійде для всіх хвойних, а також для декоративних рослин. Можна виділити такі переваги його застосування:

правільний зростання рослин;

увеліченіе стійкості рослин до захворювань;

насищенний колір хвойних, підвищення імунітету культури;

економное і доступний засіб;

простота використання;

еффектівная формула, яка точно працює;

безопасное для екології засіб;

возвращает натуральний зелений колір, а також застосування добрива протидіє пожовтіння голок;

в складі добрива немає азоту. Завдяки цьому підживлення можна застосовувати аж до кінця осені.

Як використовувати добриво Agrecol

Підживлювати хвойні, або інші декоративні рослини потрібно з березня до кінця листопада, дотримуючись періодичність в два місяці. Багато садівники знаходяться в пошуку відповіді, скільки ж добрива необхідно. Все просто, конкретну кількість залежить від величини дерева. Найчастіше на 1 м рослини використовують 40-60 г, наприклад.

Необхідно після придбання добрива Agrecol, розсипати підживлення навколо рослини. Бажано при цьому розмішати його з верхнім шаром землі. Після закінчення даної процедури, слід полити культуру водою, жаліти не потрібно.

І звичайно, не варто забувати про безпеку. Найкраще працювати з добривом в рукавичках, а після застосування помити руки та обличчя з милом. Добриво можна зберігати 5 років.

Як розрахувати кількість добрива Agrecol

Варто додати, що в складі даної продукції міститься магній і залізо. Це ударна суміш, яка дозволяє усунути хлороз, а також пожовтіння хвої. Як результат, хвойні, а також інші декоративні рослини будуть довго радувати насиченим, здоровим кольором.

Крім профілактики, застосовуючи правильним чином продукцію, можна усунути наслідки нестачі магнію. Так що до рослин все ще може повернутися здоровий природний колір.

Гранули рівномірним шаром розсипають під кронами хвойних рослин. Співвідношення в цьому випадку такі.

1.Для тих дерев, які виросли до 0,5 м - 30 грамів.

2. Для дерев, які вже досягли зростання в 1 метр - необхідно 60 грамів добрива.

3. Для дерев, висота яких перевищує 2 метри, потрібно 120 грамів добрива.

Можна з упевненістю сказати, що польське добриво Agrecol заслужено вважається одним з найпопулярніших в Європі. В інтернет-магазині «Хризантема» можна його замовити і отримати в найкоротші терміни в будь-який куточок України. До складу входять високоякісні компоненти, які підійдуть для підживлення всіх хвойних рослин. Крім цього, така підживлення попередить пожовтіння хвої.