+38 068 8357018 +38 095 4086215

Балконі ящики


Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Як правильно підібрати балконні ящики

Хочеться створити свій куточок природи. Не обов'язкова для цих цілей теплиця, адже цілком реально в домашніх умовах створити квітучий сад. Балконні ящики в цьому випадку стануть справжнім порятунком. Їх різноманітність, розфарбування допоможуть доповнити загальну картину.

критерії вибору

Одні користувачі віддають перевагу балконних ящиках. Кашпо підвісні також користуються популярністю. Якщо ви визначилися з першим варіантом, тоді слід враховувати при виборі такі критерії.

1.Наскільки якісний дренаж. Отвори обов'язково повинні бути присутніми, адже в іншому випадку рослина просто загине. Через відсутність дренажу вода при поливі накопичується, що призводить до поступового загнивання кореневої системи. Розмір отворів залежить від обсягу самого ящика. Це важлива умова, якого слід дотримуватися.

2.Матеріал балконного ящика. Можливо, з візуальної точки зору красивіше буде виглядати керамічна ємність. Але важлива в цьому випадку пористість матеріалу. Для балкона підходить пластик якраз, або ж полімерна смола. Керамічний матеріал на балконі - це найгірший варіант, адже сонячні промені, вітер перетворюють землю буквально в камінь.

3.Добавіть краси допоможуть різнобарвні балконні ящики. Звертаючи увагу і на цей момент, ви зможете гармонійно доповнити картину, вписатися в колірну гаму свого балкона. Важливо пам'ятати, якщо ваш балкон розташований на сонячній стороні, тоді колір ящиків повинен бути світлим. Це допоможе мінімізувати перегрів коренів рослин, що для них згубно.

4. Памятайте про безпеку, адже балконний ящик може легко перевернутися при слабкому кріпленні на балконних перилах, наприклад. Яка альтернатива? Це може бути стіна будинку, або ж підлогу, але перший варіант більш презентабельно виглядає.

5.Необхідність піддони. В інтернет-магазині «Хризантема» представлені балконні ящики з піддоном, що дійсно зручно, не потрібно додатково шукати, витрачати час, думати, де їх купити.

Особливості розміщення балконних ящиків

Перед покупкою, краще заздалегідь продумати такий момент, як місце розміщення контейнерів для квітів на балконі. Якщо у вас відкритий балкон, тоді найзручнішим варіантом розміщення стане установка балконних ящиків на кронштейни. Можна вибрати перила, стіни, але в будь-якому варіанті необхідно враховувати те, наскільки міцною є конструкція вашого балкона.

У центральній частині стелі, або по краях від входу не варто розміщувати балконні ящики. Цей варіант поганий через дискомфорту, можливості битися головою об ящики з квітами.

Враховуйте інтер'єр, дотримуєтеся ви його чи ні. Адже в цьому випадку важливі колірні, фактурні рішення.

Інтернет-магазин «Хризантема» пропонує вибрати не тільки балконні ящики, а й пластикові горщики для розсади. Вибрати дійсно є з чого. Крім багатого асортименту, можна оцінити і доступні ціни, а також доставку в будь-який куточок України. Також доступний варіант самовивозу зі складу.