+38 068 8357018 +38 095 4086215

Добрива Osmocote Exact Protect 8-9м 14-8-11+mgO+TE 25 кг

Добрива Osmocote Exact Protect 8-9м 14-8-11+mgO+TE 25 кг
Модель: 25 кг
Наявність: 10000
  • 5100.00грн


удобрение

Відмінний поштовх для зростання Ваших рослин !!

Спектр дії - 8-9 місяцівOsmocote найкраще добриво на сьогоднішній день !! Виробництво Нідерланди-якісна голландська продукція є гарантом Вашої майбутньої продукції !!. Кожному любителю квітів знайома така ситуація-купуєш в квітковому магазині найкрасивіший сподобався квітка. Приносиш його додому, виділяючи йому саме коронне место.А він через 5-6 місяців-починає просто загинатися на ваших глазах.Ми в подиві думаємо-що б це значило ??? Я ж його так любив, так любив-а він взяв і загнулся.У моєї бабусі на підвіконні квітку десятиліттями на одній воді і росте і пахне. А тут голландське диво коштує шалених грошей і гине. Знайома ситуація?

Міф про те, що голландські рослини приїжджають до нас сильно напхані всілякими добривами і хімікатамі- развеевать не потрібно !! Це дійсно так-голландці завжди вміли вирощувати гарні, компактні, яскраво-зелені рослини, рясно посипані квітами. Така рослина витратило всі свої сили, щоб зацвісти-і тепер у нього просто ні на що немає сил.

Спеціально виготовлене для підживлення балконних квітів для продажу, або якщо Ви дуже любите свої рослини і вважаєте за краще не витрачати багато часу на постійний підлив добрива Вашому улюбленому квіточці-обов'язково спробуйте дане добриво !!

переваги:

    Дуже маленькі гранули розподіляються рівномірніше в грунті.

    Абсолютно не токсична і безпечне.

     в період усього вегетаційного періоду росту рослини отримують необхідні корисні речовини

    При транспортуванні рослин до місця продажу квіти отримують !!! безперервне годування, а так само і деякий час у споживача.

    Все мікро і макро компоненти присутні в добриві підійдуть для безперервного зростання і розвитку рослини протягом трьох місяців.

    Незамінний для розплідників і тепличних господарств в обладнанні яких не використовуються наливні стелажі.

 Короткий опис використання: Спеціально розроблена формула для квітучих однорічних рослин. Містить збалансовані елементи для якісних продуктів

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре