+38 068 8357018 +38 095 4086215

Підберемо вазони під россаду?

У нашому інтернет магазині купити вазони для квітів круглі

Горщики для рослин, розсади круглі добре зарекомендували себе для спеціального вирощування та дорощування, перевалки рослин в більш відповідний обсяг. У цій категорії товарів можна вибрати необхідний контейнер пластиковий і купити в роздріб та оптом за мінімальними оптовими цінами з доставкою по всій Україні. Надамо вигіднішу доставку і недорогий асортимент пластикової продукції. Горщики пластикові транспортувальні ми продаємо в тому числі і європейської якості. Як ви знаєте європейський стандарт це вже гарантія якісної про продукції

Універсальні круглі горщики для розсади: що потрібно знати


Для вирощування розсади потрібні хороші горщики. Вони бувають різного розміру, але в середньому розсада знаходиться в них 2-3 місяці. У цей період її активно поливають і удобрюють, переставляють. Горщики для розсади підбираються залежно від обраної культури, сорту.


Переваги пластикових контейнерівНезважаючи на те, що дерев'яні горщики характеризуються більшою міцністю, довговічністю, їх потрібно знезаражувати після кожного сезону. До недоліків такого вибору відносять також вага виробів, адже до дерев'яного ящика додається вага землі і розсади, добрива.


На цьому тлі вигідно виділяються пластикові контейнери. Круглі горщики для розсади мають такі переваги:


· Вони легкі і прості в транспортуванні;


· Матеріал досить міцний, тому зможе прослужити не один сезон;


· Багаторазове використання. Вироби такого типу легко зберігати і мити;


· Різноманітність вибору. Присутні квадратні, круглі ємності з великою кількістю отворів для дренажу;


· доступна ціна. Це найбільший плюс даного вибору.


Як підібрати пластиковий горщик


Перше і найважливіше правило, якого слід дотримуватися, полягає в підборі горщика за розміром. Тоді при пересадці, ви не пошкодити кореневу систему, створите ідеальні умови для паростків.
Підбираючи той, чи інший горщик, необхідно пам'ятати про специфічність рослини, обраного вами сорти, швидкості його зростання, щоб поступово переходити на горщики більшого розміру. Якщо вибрати дуже маленький горщик за розміром, тоді ви порушите правильний ріст рослини. Протилежна ситуація також негативно позначиться на нормальному зростанні, буде перешкоджати укоріненню.