Добрива
Виберіть підкатегорію
Як відомо жодна рослина не може обійтися без сонця, ґрунту, води і корисних речовин-добрив. Всі корисні речовини розсада отримує з грунту, з грунту. Якщо рослині не вистачає якогось корисного речовини-то рослина починає чахнути і хворіти, сповільнюється ріст кореневої системи, а відповідно і сама розсада. У будь-якому добриві є формула росту азот-фосфор-калій.Данние компоненти необхідні рослинам для благотворного зростання і развітія.Азот сприяє швидкому зростанню зелені.фосфор допомагає зав'язати бутони-а калій надає квітам яскраве забарвлення. Якщо в грунті недолік калію схожість насіння дуже сильно падає, жовтизна нижніх листя-це причина нестача калію.
Добрива мають кілька різновидів, кілька груп так скажемо. Є органічні добрива - до них відносяться перш за все гній, послід птахів, тирса з дерева, листя, зібрані восени з яких робиться компост.
Саме органічні добрива покращують грунт за структурою. Гній є так само джерелом їжі для живуть в землі мікробіологічних організмів. У гної так само міститися деякі корисні елементи з таблиці Менделєєва залізо, кобальт.
Є ще один вид добрива це компост. Збираючи восени сухе листя їх можна скласти на купу і поливаючи водою спочатку, отримати до весни перегнилі листя. Які можуть прекрасно удобрити ваші рослини.
Тирса деревинна застосовуються в основному для пухкості грунту. Якщо у вас грунт глиняна, то деревна тирса додадуть вашій землі легкості.
Мінеральні добрива додають рослинам, яким необхідний фосфор, азот і калій -вони поповнять відсутній запас корисних властивостей вашим рослини. Але враховувати треба головне, на різних етапах вегетації рослин потрібні різні
добрива на початковому етапі, для хорошого і правильного росту розсаді необхідні азотні добрива, це добрива з підвищеною формулою азоту. На етапі зростання і плодоношення рослині необхідний фосфор, і для кращої бутонізації в тому числі, зав'язь плодоніжки. Для того щоб багаторічна рослина правильно перезимувало, рослині необхідний калій.
Для квітучих восени хризантем і всіх осінніх квітів, так само необхідно внести калій в період зав'язі бутонів, в період бутонізації
Працюючи з добривами ласка дотримуйтесь правил техніки безпеки, щоб не нашкодити ні собі, ні навколишньому зовнішньому середовищі, Візьміть посуд, якої ви не користуєтеся для приготування їжі, це може бути старе садове відро, каністра з-під рідини, і врешті-решт звичайну пластикову тару, в якій ви приносите воду з автомата, або раніше купили воду в магазині. Неодмінно використовуйте будь-якого виду рукавички, бажано спеціальні садові-вони і міцні, і добре прогумовані. Використовуйте окуляри, або спеціальні маски, респіратори. Намагайтеся давати собі перепочинок, не користуйтеся інструментом добривами довго.
Досвідчені садівники стверджують, що правильно підібрані добрива і вчасно додані, поліпшать і зовнішній вигляд рослини, і смакові якості. Величезна різноманітність представлених на ринку України добрив, дає вам право вибрати загальнодоступні, як азотні, так і мінеральні добрива.
Про те яких добрив не вистачає вашій рослині воно підкаже саме, якщо у розсади сповільнене зростання, світлі листя значить йому не вистачає азотних добрив. Якщо рослини скручує листя, значить не вистачає заліза. Про це свідчать ще й прожилки на листі. Наприклад, прожилки стали світло зеленого кольору, а решта поле листа залишається зеленим.
Рослина сигналізує про недостачу заліза
Поєднавши всі знання отримані на практиці і прочитавши інформацію у нас на сайті, ви без праці виростите повноцінний продукт і він неодмінно порадує вас своїми плодами або пишним цвітінням. Зростайте з нами і вибирайте правильні добрива.