+38 068 8357018 +38 095 4086215

Добриво "Осмокот" 5-6 місяців розфасовка

Добриво "Осмокот" 5-6 місяців розфасовка
Модель: 1 кг банка
Наявність: 10000
  • 450.00грн


Добриво осмокот

Osmocote standart 5-6 м

Спектр дії - 5-6 місяців

Формула NPK: 15 + 9 + 12 + 2,5MgО + Micro

Osmocote Bloom найкраще добриво на сьогоднішній день !! Виробництво: Нідерланди, якісна голландська продукція є гарантом Вашої майбутньої продукції!

Кожному любителю квітів знайома така ситуація-купуєш в квітковому магазині найкрасивіший сподобався квітка. Приносиш його додому, виділяючи йому саме коронне місце. А він через 5-6 місяців починає просто загинатися на ваших очах. Ми в подиві думаємо, що б це значило ??? Я ж його так любив, так любив, а він взяв і загнувся. У моєї бабусі на підвіконні квітка десятиліттями на одній воді і росте і пахне. А тут голландське диво коштує шалених грошей і гине.

Знайома ситуація?

Міф про те, що голландські рослини приїжджають до нас сильно напхані всілякими добривами і хімікатами розвіювати не потрібно !! Це дійсно так-голландці завжди вміли вирощувати гарні, компактні, яскраво-зелені рослини, рясно посипані квітами. Така рослина витратило всі свої сили, щоб зацвісти-і тепер у нього просто ні на що немає сил.

Спеціально виготовлене для підживлення балконних квітів для продажу, або якщо Ви дуже любите свої рослини і вважаєте за краще не витрачати багато часу на постійний підлив добрива Вашому улюбленому квіточці-обов'язково спробуйте дане добриво.

Переваги:

- Дуже маленькі гранули розподіляються рівномірніше в грунті.

- Абсолютно не токсичне і безпечне.

- В період усього вегетаційного періоду росту рослини отримують необхідні корисні речовини.

- При транспортуванні рослин до місця продажу квіти отримують ! безперервне годування, а так само і деякий час у споживача.

- Всі мікро і макро-компоненти, котрі присутні в добриві, підійдуть для безперервного зростання і розвитку рослини протягом трьох місяців.

- Незамінний для розплідників і тепличних господарств в обладнанні яких не використовуються наливні стелажі.

 Короткий опис використання: Спеціально розроблена формула для квітучих однорічних рослин. Містить збалансовані елементи для якісних продуктів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре