+38 068 8357018 +38 095 4086215

Добрива "Osmocote PRO" 5-6 місяців мішок 25 кг

Добрива "Osmocote PRO" 5-6 місяців мішок 25 кг
Модель: 25 кг
Наявність: 10000
  • 10500.00грн


осмокот 500 грам

Osmocote PRO - це добрива длітельногодействія-з поступовим розчиненням корисних речовин до коренів рослин. Голландські фахівці винайшли таке добриво-яке виділяє найкорисніші речовини рослинам в період усього зростання і розвитку растенія.Постепенно вивільняючи потрібні мікро і макро елементи.По рекомендації виробників використовується для листяний, вічнозелених рослин. Osmocote PRO найбезпечніше і ефективне добриво на сьогоднішній момент.

Osmocote PRO5-6м

Спектр дії - 5-6 місяці

Формула NPK: 17 + 11 + 10 + 2MgО + Micro

Вага - 25кг

Osmocote Bloom найкраще добриво на сьогоднішній день !! Виробництво: Нідерланди, якісна голландська продукція є гарантом Вашої майбутньої продукції!

Кожному любителю квітів знайома така ситуація-купуєш в квітковому магазині найкрасивіший сподобався квітка. Приносиш його додому, виділяючи йому саме коронне місце. А він через 5-6 місяців починає просто загинатися на ваших очах. Ми в подиві думаємо, що б це значило ??? Я ж його так любив, так любив, а він взяв і загнувся. У моєї бабусі на підвіконні квітка десятиліттями на одній воді і росте і пахне. А тут голландське диво коштує шалених грошей і гине.

Знайома ситуація?

Міф про те, що голландські рослини приїжджають до нас сильно напхані всілякими добривами і хімікатами розвіювати не потрібно !! Це дійсно так-голландці завжди вміли вирощувати гарні, компактні, яскраво-зелені рослини, рясно посипані квітами. Така рослина витратило всі свої сили, щоб зацвісти-і тепер у нього просто ні на що немає сил.

Спеціально виготовлене для підживлення балконних квітів для продажу, або якщо Ви дуже любите свої рослини і вважаєте за краще не витрачати багато часу на постійний підлив добрива Вашому улюбленому квіточці-обов'язково спробуйте дане добриво.

Переваги:

- Дуже маленькі гранули розподіляються рівномірніше в грунті.

- Абсолютно не токсичне і безпечне.

- В період усього вегетаційного періоду росту рослини отримують необхідні корисні речовини.

- При транспортуванні рослин до місця продажу квіти отримують ! безперервне годування, а так само і деякий час у споживача.

- Всі мікро і макро-компоненти, котрі присутні в добриві, підійдуть для безперервного зростання і розвитку рослини протягом трьох місяців.

- Незамінний для розплідників і тепличних господарств в обладнанні яких не використовуються наливні стелажі.

 

Короткий опис використання: Квітень-травень. Для хвойних, листяних рослин, сезонних квітів. Норма: 3,5-4,5 кг / м3 ґрунту

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре