+38 068 8357018 +38 095 4086215

Добриво "Осмокот" маленька розфасовка 500 грам

Добриво "Осмокот" маленька розфасовка 500 грам
Модель: 500 грам
Наявність: 10000
  • 250.00грн


Добриво осмокот 500 грам

Osmocote Bloom2-3м

Спектр дії - 2-3 місяці

Формула NPK: 12 + 7 + 18 + Мikro

Зараз в наявності є ще й 8-9 місяців! Теж є в розфасовці.

Відправляти службою доставки цілий мішок вже не вийде саме тому ми його для Вас розфасуємо! Дана позиція доступна тільки для одного кілограма добрива.

Osmocote Bloom найкраще добриво на сьогоднішній день !! Виробництво: Нідерланди, якісна голландська продукція є гарантом Вашої майбутньої продукції!

Кожному любителю квітів знайома така ситуація-купуєш в квітковому магазині найкрасивіший сподобався квітка. Приносиш його додому, виділяючи йому саме коронне місце. А він через 5-6 місяців починає просто загинатися на ваших очах. Ми в подиві думаємо, що б це значило ??? Я ж його так любив, так любив, а він взяв і загнувся. У моєї бабусі на підвіконні квітка десятиліттями на одній воді і росте і пахне. А тут голландське диво коштує шалених грошей і гине.

Знайома ситуація?

Міф про те, що голландські рослини приїжджають до нас сильно напхані всілякими добривами і хімікатами розвіювати не потрібно !! Це дійсно так-голландці завжди вміли вирощувати гарні, компактні, яскраво-зелені рослини, рясно посипані квітами. Така рослина витратило всі свої сили, щоб зацвісти-і тепер у нього просто ні на що немає сил.

Спеціально виготовлене для підживлення балконних квітів для продажу, або якщо Ви дуже любите свої рослини і вважаєте за краще не витрачати багато часу на постійний підлив добрива Вашому улюбленому квіточці-обов'язково спробуйте дане добриво.

Переваги:

- Дуже маленькі гранули розподіляються рівномірніше в грунті.

- Абсолютно не токсичне і безпечне.

- В період усього вегетаційного періоду росту рослини отримують необхідні корисні речовини.

- При транспортуванні рослин до місця продажу квіти отримують ! безперервне годування, а так само і деякий час у споживача.

- Всі мікро і макро-компоненти, котрі присутні в добриві, підійдуть для безперервного зростання і розвитку рослини протягом трьох місяців.

- Незамінний для розплідників і тепличних господарств в обладнанні яких не використовуються наливні стелажі.

 Короткий опис використання: Спеціально розроблена формула для квітучих однорічних рослин. Містить збалансовані елементи для якісних продуктів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре