+38 068 8357018 +38 095 4086215

Вирощюємо в підвісних горщіках нові композиціі

Я дуже сильно маю бажання в такий складний час поліпшити собі та навколишнім настрій - мені так хочеться прикрасити квітами свій балкончик, чи домівочку, щоб любувалися всі оточуючи, щоб милувався сам чи сама, або мої дітки. Реально красиво виглядає горщик підвісний наприклад з лози, з кокоса в щоякнайкрасивіших, та різноманітніших формах конусоподібний , та шаровидні , або нагадуючи нам балконні контейнери зроблені з металу, чи то пластикові . В любий ландшафтний дизайн та красою любого ландшафтного дизайну стане кована підставка зі спеціальними кільцями для вазонів з плетючою композицією . Стає вже давно не модним мати ампельні квіти одного виду, наприклад всім нам звична ампельна петунія чи сульфінія. Ну вибачте на кожному кроці , та давно як то кажуть "приїлась" ну хіба ні??. Невже не цікава композиція з бальзаміну, в кому зустрічаються, наприклад настурція, чи бакопа.

Безсумнівно безпрограшний варіант коли оформлюємо нашу підвісну клумбочку з таких пишно квітучих рослин як домашня традесканція , якой останнім часом вивели дуже багато сортів .Листва від світло-зеленою з білими смужками до фіолетового. Листочок від 2 сантиметрів до 10 см. Так от традесканція та настурція з гілочкою ба копи- боже, та це ж бомба!! витвір мистецтва . Візьміть молодило безліч форм та кольорів та посадить її з тою самою традесканцією та гілочкою маргаритки.Це буде щось неперевершене!!!А хто казав що чорнобривці не садять в кашпо?? А ви зробіть з нею сусідство з пеларгонією.Чому ні присилайте свої фото, фантазуйте. Ми створенні для того, щоб покращувати життя навколо нас.


Але для вибору вазона з підвіскою, окрім його форми та матеріалу з якого виготовлений горщик та гачок, треба подивитись ще на його кріплення Тому шо кашпо має висіти на вулиці, та на відкритих верандах під дощем та сонцем цілодобово та не один рік . Тому кріплення для висячих горщиків кашпо має бути міцним та надійним ,щоб в один прекрасний момент при сильному вітрі не знесло всю вашу красу до сусіда в город це добре , якщо до сусіда, а якщо на дорогу. То пластикове кашпо не витримає такого удару.Та ще одна важлива деталь! Якщо ви вибрали садити в підвісне кашпо цілу композицію враховуйте об'єм горщика! Він має бути не менше 5 літрів! Коренева система в кожній квітки різна - та за для того, щоб всім вистачило простору для розвитку кореневої системи потрібно місце.Тому великий об'єм вазона підвісного дуже важливий.


Як доглядати за висячими горшками клумбами Насамперед дуже важливо щоб в горшку з гачком була місткість
збору води . Це задля того, щоб на дні була волога, хоч на якийсь час.
Бо літом рослини прийдеться поливати зранку та ввечорі.Вода має залишитись в вазоні до обіду, щоб рослини не пересохли до вечора.Е таки горщики з підвіскою та піддоном.Але для нашого контейнера не потрібен піддон, тому що ми випускаємо тару для квітів зі спеціальною виїмкою для стоку води у нашого виробу дно не плоске. Тому поливати часто ваші квіти в наших вазонах вам не доведеться. Вам лишається удобрювати рослину, та видаляти сухе листя. А ще ми можемо запропонувати наступне - якщо,немає змоги , або часу поливати рослину щоденно -скористайтеся нашею пропозиціею,та купіть гідрогель -ві допоможе вам зьекономити час-та збереже вашу рослину. Капсули гелю будуть зберігати воду в грунті, та підкормлять рассаду додатково. На даному етапі ми випустили нову патріотичну лінійку підвісних кашпо в жовто-блакитному кольорі.Наразі в виробництві запущено тільки один літраж та діаметр ,але ми працюємо та розвиваємось і якщо вам цікаво-то слідкуйте за нашими новинами та ростіть разом з нами! Гарних вам врожаїв.Та пам'ятайте ми самі робимо красу якщо в вашому затишному будиночку з'являться прекрасні композиції створені вашими руками будуть доглянуті це створить атмосферу затишку не тільки для вас, але і для всіх хто поруч з вами. Та ---ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА.Слава Україні!! Героям слава!!